Casa VentidueCasa Ventidue

Hakkımızda

Casa Ventidue

Markamız iç mimar ve endüstriyel tasarımcı Büşra Turan tarafından 2018 yılında kuruldu. Casa Ventidue, iç mimari tasarım, sergi/fuar alanı tasarımı ve özel ürün detaylandırma ve tasarımları konusunda uzmanlaşmış İstanbul merkezli bir full hizmet tasarım stüdyosudur. Casa Ventidue, müşterilerin hayallerini, ihtiyaçlarını, kişiliklerini ve değerlerini öncelik alarak, tasarımcının ilham ve değerleriyle birleştirerek projelerini geliştiriyor. Stüdyonun tüm tasarımları özenle seçilmiş ve üst düzey uzmanlar tarafından geliştirilip teslim edilmektedir.

İÇ MİMAR & ENDÜSTRİYEL TASARIMCI

Büşra TURAN

İsviçre’nin Basel şehrinde doğup büyüyen Büşra Turan. International School of Basel’den mezun olduktan sonra University Arts London Central Saint Martins’de Mimarlık üzerine hazırlık yılını tamamladı. Lisans derecesini NABA Nuova Accademia di Belle Arti Milano’da İç Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun olarak aldı.

Doğduğundan bu yana yurtdışında yaşadıktan sonra Büşra, farklı kültürler ile yetişmiş bir ruhla yeni bir deneyim için Türkiyeye temelli dönüş yaptı. Uluslararası geçmişi ve deneyimleri nedeniyle tasarım ve yaratıcılığa çok perspektifli ve amaçlı bir yaklaşım elde etti. Mezun olduktan sonra iki yılı aşkın bir süredir İstanbul’daki seçkin bir tasarım firmasında iç mimar olarak çalışmaya başlayarak ve dünyanın dört bir yanında çeşitli projeler tamamlayarak yeteneklerini ve mesleki deneyimini geliştirdi. 2018 yılında kendi tasarım stüdyosu Casa Ventidue’yi kurdu.

Son Yorumlar
    Categories
    • Kategori yok
    Latest Posts